Sekce Objednávky V této sekci naleznete jednoduchý návod jak poznat zda-li je zboží dostupné či nikoliv a co se stane když zboží objednáte a není skladem.
Sekce Vratky V této sekci naleznete jednoduchý návod jak vrátit zboží k nám.Je to jednoduché podívejte se na náš jednoduchý návod ,který je v pár krocích.
Sekce Reklamace V této sekci naleznete jednoduchý návod jak řešit reklamace. Podívejte se na náš jednoduchý návod jak řešit reklamace je to opravdu jednoduché.
Mohu si vyzvednout zboží osobně ? Osobní odběr je realizován na adrese Poděbradova 109, 702 00 Moravská Ostrava - Privoz. Firma Gradiva a.s. Od Pondělí až Pátek od 8:00 - 16:00
Jakým způsobem mohu vrátit zboží ? Na tuto otázku naleznete odpověď pod odkazem vratky kde naleznete jednoduchý návod na to jak vrátit zboží.
Proč my nedošly všechny objednané položky ? Nejčastějším problémem je že si zákazník objedná položku která není na žádném ze tří skladů. V tomto případě je položka vyřazena automaticky z objednávky.
U položky je cena na dotaz na info@autodilyparts.cz co to znamená ? Tato položka není k dispozici je pouze na speciální objednávku a pro dotaz na dostuonost přímo k výrobci. Aktuální cenu položky vám zdělíme i se zjištěným termínem dostupnosti.Stační napsat dotaz na náš email.
počítadlo.abz.cz